Beschrijving
Heerlijk ruim en licht appartement van bijna 110 m2 aan de geliefde Valkenboskade
Wat een fijn en ruim appartement mogen wij aanbieden.
Het gevoel van ruimte begint al bij binnenkomst in de royaal bemeten centrale hal, waarbij de rest van het appartement qua grootte niet teleurstelt.
De plafondhoogte van 3.10 versterkt dit gevoel nog eens extra.
Deze woning beschikt over 2 slaapkamers, 2 balkons en een woonkamer van maar liefst 44 m2.
Laat u zich niet afleiden door de barokke inrichting . Dit is in de basis een zeer neutraal appartement waar eenieder zijn eigen stempel op kan drukken.
Daarnaast is de woning al voorzien van een prachtige moderne en luxe nieuwe badkamer en keuken zodat u dit niet meer hoeft te doen.
De muren zijn strak gestuukt, de plafonds zijn origineel waarbij de ornamenten in prachtige staat verkeren, en de gehele woning is voorzien van een zware kwaliteit PVC visgraat gelegde vloer.
De living en eetkamer kunt u scheiden door middel van de mooie tussendeuren voorzien van geslepen glas.
De VvE is actief en er is goed overleg tussen de eigenaren.
Mogen wij u uitnodigen voor een bezichtiging?
Indeling:
Haags portiek, trap naar 1e verdieping.
Entree woning met tochtportaal en centrale hal met ruime bergkast, meterkast en toegang tot de woonkamer, 2 slaapkamers, toilet, badkamer en keuken.
Vanuit de achtergelegen slaapkamer toegang tot een balkon.
Vanuit de eetkamer toegang tot een balkon.
Ligging:
Aan de geliefde Valkenboskade, dichtbij openbaar vervoer, strand, zee en duinen, de winkels van de Fahrenheitstraat en de Weimarstraat.
Wat u verder nog wilt weten:
Eigen grond;
Elektra vernieuwd, voldoende groepen en aardlekschakelaars;
VvE actief, 1/3e aandeel, bijdrage € 150,- per maand;
Energielabel D;
Grotendeels dubbel glas;
CV-ketel uit 2022.